Jeżeli szukałeś już pierścionka, zauważyłeś że pierścionki zaręczynowe to nie tylko te z diamentami. Oferta jest znacznie większa, począwszy od ilości kamieni, skończywszy na rodzajach kamieni naturalnych. Pierścionek zaręczynowy to nie tylko ten z dużym diamentem w szlifie brylantowym, to także pierścionki z topazem, szafirem, rubinem, ametystem i wiele innych.

Jeśli Twoja przyszła narzeczona jest tradycjonalistką i lubi klasyczne rozwiązania, zachwyci ją jeden z pierścionków z klasycznych kolekcji. Jeśli jej styl jest minimalistyczny i nowoczesny, do gustu może przypaść jej jeden z pierścionków zaręczynowych. natomiast dla wszystkich fanek niebanalnych rozwiązań polecamy kolekcję z czarnymi  brylantami. Tanie pierścionki zaręczynowe to opcja, która nie musi powodować, że pierścionek nie będzie atrakcyjny. Coraz popularniejsze są pierścionki zaręczynowe z kolorowymi kamieniami w roli głównej, paleta barw jest naprawdę zachwycająca, zobacz koniecznie co mamy do zaproponowania w kolekcji. Najpopularniejsze na zaręczyny są pierścionki złote próby 585, jest to 14 karatowe złoto, odpowiednie na tak podniosłą okazję. Do wyboru masz wariant pierścionka zaręczynowego z białego złota lub żółtego złota. Budżetową wersją są pierścionki zaręczynowe ze złota próby 333, występują one jedynie w żółtym złocie, a ich cena jest mniejsza ze względu na mniejszą ilość złota w próbie. Dopasuj kolor pierścionka do biżuterii, którą już nosi wybranka Twojego serca. Pamiętaj też o tym, że w przyszłości będziecie wybierać obrączki, ważne aby dobrać je tak by pasowały kolorem do pierścionka zaręczynowego. Decydując się na zakup pierścionka zaręczynowego, musisz określić jaka forma interesuje Cię najbardziej, to znacznie ułatwi ostateczny wybór. Klasycznie najbardziej kojarzone z zaręczynowymi są złote pierścionki z jednym kamieniem głównym, najczęściej jest to diament. Oczywiście w ramach pierścionków jednokamieniowych możesz wybierać pomiędzy innymi kamieniami naturalnymi, wszystko zależy od Ciebie. W salonach jubilerskich możesz przebierać pomiędzy różnymi rozmiarami kamieni oraz sposobami odsadzenia kamienia.

Wiedz że forma korony, ma wpływ na to jak będzie prezentował się kamień, a także czy będzie wygodny w noszeniu. Inną opcją również bardzo popularną są pierścionki z 3 kamieniami, gdzie środkowy jest zazwyczaj największy, najczęściej jest to brylant, większy niż dwa pozostałe. Często zakuwa się też kolorowe kamienie naturalne jak szafiry czy szmaragdy, które pięknie podkreślają blask kamienia głównego. Trzy kamieni osadzone obok siebie symbolizują przeszłość, przyszłość i teraźniejszość, zobacz kolekcję, jak tanie pierścionki zaręczynowe. Alternatywą dla klasycznych pierścionków są pierścionki wielokamieniowe, w których oprócz głównego kamienia, szyna pierścionka przyozdobiona jest rzędem lub dwoma mniejszych kamieni, które dają dodatkowy blask uzupełniając kamień środkowy. W tym wypadku opcji wyboru jest mnóstwo. Możesz wybrać pierścionek wysadzany samymi brylantami lub pierścionek z brylantami w towarzystwie kamieni kolorowych. Jeśli jesteś zainteresowany tym rodzajem, swój pierścionek znajdziesz w nowej kolekcji. Przed zakupem musisz znać rozmiar pierścionka swojej ukochanej. Jeśli nie wiesz jak sprawdzić rozmiar pierścionka, kliknij w poprzednim artykule podajemy kilka sposób, jak dowiedzieć się jaki rozmiar palca ma przyszły narzeczona. Bez obaw jeśli nawet nie trafisz z rozmiarem, dla naszych klientów zmiana rozmiaru pierścionka jest gratis.

Jesteś już gotowy na kupno pierścionka, zapraszamy Cię do jednego z naszych salonów. Jednak zdecydujesz się na zakup pierścionka w innym salonie jubilerskim, pamiętaj aby dowiedzieć się na temat polityki firmy i dodatkowych usługach jak np. zmiana rozmiaru pierścionka (w Aclari Diamonds masz ją gratis), odświeżenie itd.. Pamiętaj, że do pierścionka z kamieniami naturalnymi powinieneś otrzymać certyfikat potwierdzający autentyczność tych kamieni. Dowiedz się także, czy jubiler dołącza pudełko, kupując w Aclari zawsze otrzymasz eleganckie pudełko idealne na oświadczyny.

Podobne wpisy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *